Sposoby na przedłużenie stosunku i opóźnienie wytrysku

Obok problemów z potencją, kłopot z przedwczesnym wytryskiem należy do najbardziej dokuczliwych, a przy tym wstydliwych. Przypadłość ta znacznie odbija się na psychice, często powodując spadek poczucia własnej wartości, jak i męskości. Wiąże się to również z mało satysfakcjonującymi stosunkami seksualnymi – zarówno dla partnerki, jak i samego mężczyzny.

Istnieją jednak skuteczne sposoby leczenia przedwczesnego wytrysku. Są to zarówno domowe metody, jak i zaawansowane środki farmakologiczne – bardzo często pochodzenia naturalnego. Jeśli jesteś ciekaw, jak możesz opóźnić ejakulację i cieszyć się dłuższym zbliżeniem – poniżej znajdziesz najskuteczniejsze sposoby, pozwalające lepiej kontrolować wytrysk.

Masturbacja i inne ćwiczenia

Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim zgłębienie swojego ciała. Do tego zaś niezbędne są ćwiczenia – a najlepsze są te w zaciszu domowym. Onanizacja to znakomity sposób poznawania swojej seksualności. Dzięki temu możesz lepiej określić, co Cię podnieca, jaki dotyk bardziej na Ciebie działa, a jaki mniej. Przede wszystkim odpowiednio prowadzona masturbacja pozwala Ci trenować kontrolę wytrysku. To trochę pracy, prawda – ale za to jakiej! Dzięki regularnym ćwiczeniom nauczysz się lepiej odczytywać sygnały od swojego organizmu. Będziesz wiedział, kiedy powinieneś zwolnić i np. skupić się na innych pieszczotach.

W niektórych przypadkach dobrze też oddać się jej przed stosunkiem. Może to być na pół godziny lub godzinę przed planowanym zbliżeniem. Dzięki temu będziesz mniej wrażliwy na bodźce. Ma to jednak jedną zasadniczą wadę – stosunek musi być zaplanowany, a, jak wiadomo, seks najczęściej wynika spontanicznie.

Innym istotnym ćwiczeniem jest trening mięśni Kegla. Możesz je rozwijać zarówno w czasie masturbacji, jak i… siedząc przed komputerem, w pracy, w samochodzie… Nie myśl jednak, że te ćwiczenia są łatwe. Wbrew pozorom wymagają sporo samozaparcia, a także systematyczności. Zazwyczaj trening mięśni dna miednicy (jak prawidłowo się je nazywa) kojarzy się z zestawem ćwiczeń dla pań. Jednak panowie również mogą i nawet powinni je rozwijać. Zaletą jest m.in. właśnie lepsza kontrola nad wytryskiem.

Jak zaś je trenować? Wyobraź sobie, że bardzo potrzebujesz iść do toalety, masz silne parcie na pęcherz. Co wówczas robisz? Obszar, który w tym momencie zaciskasz, to właśnie mięśnie Kegla. Wykonuj ich spięcia na kilka sekund i rozluźnij. Powtarzaj tak 30 razy. Trenując w ten sposób, tj. zaciskając je, uważaj, by jednocześnie nie napinać pośladków, gdyż cały trening na nic. Powtarzaj serie co najmniej dwa razy dziennie, a już po pierwszym tygodniu zauważysz, że lepiej kontrolujesz nie tylko ejakulację, ale i cieszysz się bardziej satysfakcjonującym wzwodem.

Zrelaksuj się

Bardzo często przyczyną przedwczesnego wytrysku są emocje. Szczególnie dotyczy to młodych mężczyzn, którzy koniecznie chcą się sprawdzić w swojej męskiej roli. Zamiast jednak cieszyć się seksem, stosunek kończy się zbyt szybko, gdyż przeżywają tak silne napięcie emocjonalne, że wystarczy im byle bodziec, by doszło do wytrysku. Kluczem więc jest odstresowanie się i zarzucenie traktowania zbliżenia jako zadania do spełnienia.

W tym przypadku duże znaczenie ma nastawienie partnerki. Nieokazanie zrozumienia i traktowanie bardzo poważnie nawet pojedynczych przypadków szybszej ejakulacji jako porażki, mocno dotyka mężczyzn i wcale nie pomaga im w pozbyciu się problemu. Dlatego konieczna jest wyrozumiałość i ośmielanie partnera do kolejnych prób i zabaw.

Tabletki na przedłużenie zbliżenia…

Czyli odsiecz ze strony nauki – tabletki na dłuższy stosunek to zdecydowanie najlepsza i najefektywniejsza metoda radzenia sobie z przedwczesną ejakulacją. Dzięki zaawansowanym, często naturalnym preparatom, można nawet kilkukrotnie przedłużyć igraszki, bez obaw o konsekwencje. Wielu użytkowników wskazuje na to, że ten sposób ma szereg innych zalet. Tabletki na powstrzymanie wytrysku często wykazują działanie pobudzające i energetyzujące. Dzięki temu efektywniej walczy się też ze zmęczeniem, które również może niekorzystnie działać na długość zbliżenia. Jeśli jesteś ciekaw, jak efektywnie pozbyć się tego kłopotu – sięgnij do naszego rankingu. Przejrzyj dostępne tam preparaty i zapoznaj się z opiniami. Mamy pewność, że wśród proponowanych tabletek znajdziesz sposób, który pomoże Ci pozbyć się Twojego kłopotu.

© 2017 www.przedwczesny-wytrysk-ranking.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone