Dapoksetyna – remedium na problemy z przedwczesnym wytryskiem

Problemy z przedwczesną ejakulacją należą do najbardziej wstydliwych, z jakimi zmagają się panowie. Wytrysk przychodzący zdecydowanie zbyt szybko, mocno obniża pewność siebie. Wynika to z faktu, że mężczyzna w takiej sytuacji czuje się dużo mniej męski, a także boi się oceny ze strony partnerki.

Choć wiele takich problemów można opanować domowymi sposobami, wymaga to pracy. Niektóre kłopoty również nie są możliwe do zażegnania, jeśli nie podejmie się bardziej radykalnych środków. Stąd też na rynku stale pojawia się wiele leków na przedwczesny wytrysk. Jedną z nowości jest dapoksetyna. Związek opracowany przez amerykańskich farmaceutów wykazuje znakomite właściwości, chroniące przed zbyt szybkim przekroczeniem progu wrażliwości na bodźce. Dzięki niej można skutecznie wydłużyć stosunek.

Czym właściwie jest dapoksetyna?

To organiczny związek chemiczny, a dokładniej mówiąc – silny i wybiórczy, szybko działający inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny. Innymi słowy, preparat ten hamuje przepływ serotoniny do receptorów. Jakie to ma znaczenie dla ejakulacji? Ogromne! Gdyż to przede wszystkim ten hormon odpowiada za szczytowanie. Hamując jego przepływ do mózgu, skutecznie opóźnia się wytrysk. Nie działa jednak tylko na ten czynnik – wykazuje bowiem podobne właściwości w stosunku do noradrenaliny i dopaminy. Oba hormony również mają duże znaczenie dla osiągania orgazmu.

Powstrzymując transport tych naturalnych związków chemicznych, dapoksetyna wpływa łagodząco na działanie receptorów układu współczulnego. Tym samym – mimo że czerpie się przyjemność z seksu, można skutecznie wydłużyć czas stosunku do momentu wytrysku.

Jakie jest wskazanie dla przyjmowania dapoksetyny? Lek ten przepisuje się mężczyznom w wieku 18-64 lat, którzy zmagają się z problemem przedwczesnej ejakulacji, czyli wytryskiem pojawiającym się w ciągu 2 minut lub krótszym czasie od momentu pierwszego pchnięcia w trakcie stosunku waginalnego. Wskazaniem jest również szczytowanie przy minimalnej stymulacji seksualnej, a także słaba kontrola, lub jej brak, nad ejakulacją. Preparat zaleca się w przypadku, gdy kłopot ten utrzymuje się przez co najmniej pół roku lub powraca cyklicznie.

W takich okolicznościach dapoksetyna stanowi jedno z najlepszych rozwiązań, pozwalające wydłużyć stosunek nawet czterokrotnie! Zaleca się przyjęcie leku na co najmniej godzinę przed planowanym zbliżeniem. Związek zaś osiąga maksymalne stężenie na 2 godziny po zażyciu. Natomiast wypłukuje się w ciągu około 15 godzin. Jak wygląda stosowanie? Otóż na początku zaleca się 30 mg na dzień. W przypadku, gdy przy kolejnych stosunkach efekt nie jest zauważalny, można zwiększyć maksymalnie do 60 mg na dobę. Dapoksetynę łyka się niezależnie od posiłków. Należy też pamiętać o zaleceniach lekarzy – preparat nie powinien być przyjmowany codziennie.

Nowy lek na przedwczesny wytrysk

Przedłużony stosunek seksualny to tylko jeden atut tego preparatu. Opinie mężczyzn, którzy po niego sięgali, wyraźnie wskazują na to, że czują się bardziej witalni, mają więcej energii, a także zauważyli poprawę nastroju. Niweluje również uczucie zmęczenia. Tym samym można cieszyć się dłuższym stosunkiem i lepszym humorem na co dzień.

Zastanawiasz się, gdzie kupić ten nowy lek lub też jego zamiennik? Dapoksetynę znajdziesz w różnych preparatach, jakie zobaczysz w rankingu środków na przedwczesny wytrysk. Skład, jak i cena mogą się różnić w zależności od wybranego produktu. Wybór tabletek zestawionych na stronie ma jeszcze jedną zaletę – przy okazji sprawdzisz informacje i opinie o poszczególnych środkach.

Co jeszcze warto wiedzieć o dapoksetynie? Przede wszystkim, że to lek bez recepty, więc zamówienie go to kwestia kilku kliknięć. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić ulotkę, szczególnie w celu przejrzenia przeciwwskazań. Tabletek z tym związkiem chemicznym jako substancją czynną nie powinni przyjmować mężczyźni z nadwrażliwością na któryś składnik, z zaburzeniami wątroby, ciężką depresją czy chorobami sercowo-naczyniowymi. Nie zaleca się również przyjmowania dapoksetyny w przypadku stosowania leków o działaniu serotoninergicznym.

Najważniejsze informacje na temat wskazań, jak i przeciwwskazań, znajdziesz na stronie poświęconej każdemu z preparatów. Przejrzyj więc prezentowany ranking. Sprawdź, czy dany lek jest bezpieczny dla Ciebie. A następnie dowiedz się gdzie go kupić i w jakiej cenie – ciesz się dłuższym, bardziej satysfakcjonującym seksem.

© 2017 www.przedwczesny-wytrysk-ranking.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone